SPA w Domu Zdrojowym

W Hotelu SPA Dom Zdrojowy oferujemy naszym gościom Klinikę Zdrowia i Urody.

W Klinice SPA szczególnie polecamy kompleks odnowy biologicznej, urządzony w przytulnym klimacie rzymskich łaźni. Specjalnie wystylizowane wnętrza, współgrają ze stylem znajdującego się basenu, sauny, jacuzzi, tepidarium i słonecznej łąki.

Oferta SPA to bogaty zestaw zabiegów bazujących na nowoczesnych technologiach wykorzystujących aparat Xface do peelingu czy kapsuła Dermalife SPA Jet oferująca m.in. kąpiele z hydromasażem, perełkowe, solankowe, antystresowe. Do Państwa dyspozycji cała gama masaży od klasycznych, leczniczych, relaksacyjnych po specjalne masaże rytualne, czekoladowe, gorącymi kamieniami i ekskluzywne regionalne jak polinezyjski.

Bogata jest oferta zabiegów wodnych, pielęgnacyjnych, dotleniających i relaksujących z wykorzystaniem alg, czekolady, kawioru, wyciągu z propolisu czy czarnych pereł. Szeroka oferta kosmetycznych zabiegów na ciało wspomagana mocą z wody i kosmetyków firmy Pevonia Botanica pozwoli gościom zregenerować siły i przywrócić harmonię ciała.

Doskonale wyszkolony personel dobiera specjalny program kosmetyczny dla każdego klienta, a po zabiegach można się zrelaksować i odpocząć na słonecznym tarasie kawiarni z przepięknym widokiem na las sosnowy i morze.

 

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
nawigacja: Info SPA